Interiérový design
... je to, co umíme výborně!
Přesvědčte se sami.
Přečtěte si více

Židle

I s výběrem židlí Vám rádi poradíme.

Vyberte si z naší bohaté nabídky židlí. Nabízíme židle od mnoha výrobců tak, abychom pokryli celou škálu oblíbených klasických i moderních židlí.

Naši hlavní dodavatelé:

RIM-CZ spol.s r.o. 

LD seating s.r.o., Sedileta,s.r.o.

Alba CR spol.s r.o.

a spousta dalších našich i zahraničních špičkových výrobců židlí.

Kancelářské židle

Výběr židle k počítači může výrazně ovlivnit dopady sedavého zaměstnání na Vaše zdraví. Vhodně zvoleným typem židle z naší nabídky kancelářských židlí s ohledem na čas, který budete sezením v této židli trávit, můžete snížit riziko zdravotních potíží a v neposlední řadě může mít správný výběr židle pozitivní dopady i na produktivitu práce Vašich zaměstnanců.

Jednací židle

 Vyberte si z naší nabídky jednacích židlí a uvidíte sami, jak se budou vaši zaměstnanci těšit na další jednání! S výběrem jednací židle vám rádi pomůžeme. Nabízíme také jednací židle s ergonomickými tvary pro pohodlnější sezení. Neváhejte a vybavte si své firemní místnosti a čekárny těmi nejlepšími jednacími židlemi.

Průmyslové židle

Máte ochod či výrobní továrnu? Nabízíme Vám praktické průmyslové židle s ohledem na potřeby zaměstnanců při výrobním procesu či obchodní činnosti. Dbejte na pohodlí svých zaměstnanců, jelikož od kvality průmyslové židle se odráží kvalita odvedené práce. Vybírat můžete ze široké škály barev či použitých materiálů průmyslových židlí. S výběrem průmyslové židle Vám rádi poradíme, stačí nám sdělit Vaše požadavky a my se o zbytek postaráme.

Jídelní židle dřevěné, kovové, plastové

U nás nakoupíte levné, komfortní, luxusní, ale také exkluzivní jídelní židle. Záleží jen na Vás a Vašem stylu, které kategorii dáte přednost. Nabídneme Vám nejen jídelní židle kovové a dřevěné, ale také čalouněné. Nepodceňujte výběr kvalitní jídelní židle, Vaše záda Vám o tom jistě řeknou své! Nejen stůl je základem pro plnohodnotné stolování, proto Vám nabízíme velmi kvalitní jídelní židle. I ten největší gurmán potřebuje ke svému zážitku z jídla kvalitní jídelní židli. Naše nabídka zahrnuje jídelní židle pro Vaše spokojené stolování.

Barové židle

Barové židle nejsou již pouze výsadou barů a diskoték, jelikož se v dnešní době čím dál více využívají barové pulty také v domácnostech. I k takovému posezení máme krásné a cenově velmi atraktivní barové židle. Můžete vybírat z velké škály barových židlí, kde si jednoduše zvolíte podle interiéru vašeho bytu či baru. Máte rádi klasiku či moderní design barových židlí? Fantazii se meze nekladou a my jsme zde od toho, abychom vám s výběrem barové židle vyšli 100% vstříc.

Klekačky

Využití klekačky je vhodné pro vaši domácnost či neformální kancelář, anebo jen tak, na občasné ulevení vašim bolavým zádům z nekvalitní židle. Vaše záda budou klekačku  milovat.

Dětské židle

Dětské židle jsou základ! Nečekejte až Vaše dítě vyrazí poprvé do školy, ale správnou židli mu vyberte mnohem dříve. Můžete tím předejít mnoha zdravotním problémům jak v dětství, tak v dospělosti. Ideální volbou jsou nastavitelné dětské židle, které se staly trendem poslední doby, tzv. rostoucí dětské židle. Tyto židle jsou speciálně vyvinuty tak, aby byly schopny přizpůsobit se nárokům dítěte v závislosti na jeho růstu. U rostoucích židlí se dá samostatně nastavovat výška a hloubka sedáku i výška zádové opěrky. Všechny rostoucí dětské židle jsou dostupné v mnoha barevných variantách. Výběrem kvalitní dětské židle tak nejen přispějete ke zdravému vývinu, ale díky modernímu designu a vhodně zvolené barvené kombinaci i k radosti a spokojenosti vašeho dítěte.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím