Interiérový design
... je to, co umíme výborně!
Přesvědčte se sami.
Přečtěte si více

Vestavěné skříně a vnitřní vestavba

Vestavěné skříně na míru jsou jistým nábytkovým fenoménem poslední doby. Skříně jsou součástí moderních novostaveb, architekti již nezapomínají vytvářet výklenky určené pro vestavěné skříně. Tím způsobem vzniká praktický prostor nejen pro tradiční oblečení, ale také pro vysavač, žebřík, žehlicí prkno a spoustu dalších předmětu každodenního použití.

Další výhodou těchto skříní je fakt, že díky širokému výběru materiálů a možnosti jejich kombinování, moderní vestavěné skříně mohou být takřka úplně zakomponovány do místnosti a být tak nenápadné, sotva postřehnutelné. Stejná skříň při použití jiných materiálů může naopak naprosto změnit charakter místnosti.

Vyrábíme skříně pro každý prostor, pro každý byt i dům. Vždy však osobité, s vytříbeným designem a z těch nejkvalitnějších materiálů. Doplníme je kvalitním a elegantním kováním, to vše vždy individuálně s ohledem na stávající prostor a Vaše požadavky. Proto byly nejkvalitnější komponenty navrženy způsobem, který umožňuje tvorbu vnější a vnitřní skříně podle individuálních potřeb a vkusu.

Firma GAFF interier zpracovává hliníkové profily a vyrábí z nich komponenty pro nábytek. Jedná se především o hliníkové rámečky se sklem, úchytové profily, šatnové policové Alu systémy, osvětlovací LED lišty a světelná dna pro kuchyňské linky, nebo pro dekoraci, nábytkové nohy, nožky a podnože. Vše zpracovává na míru dle přání zákazníka.

Výrobce vnitřního vybavení:

VIBO

Při zpracování nábytku na míru klademe důraz na jeho účelnost. Vestavěné skříně je možné různými způsoby členit, a využívat tak plně úložného prostoru k ukládání nesourodých věcí. Vnitřek šatní skříně lze také rozšiřovat nejrůznejšími doplňky, jako jsou drátěné koše, výsuvné botníky, páskovníky nebo šatní tyče.

Díky vestavěnému nábytku ušetříte spoustu místa. Vestavěné skříně mají své kouzlo právě v úspoře prostoru, neboť mohou mít např. posuvné dveře, mohou být přístupné z různých stran.

Výrobci a dodavatelé kování:

SEVROLL - systémy posuvných dveří

ASTIN - kování a komponenty

Každý z výrobků je originál, který v sobě snoubí účelnost s vizuálním zážitkem. Navíc je náš nábytek opravdu chytrý. Budete překvapeni, jaké možnosti Vám naše vestavěné skříně poskytnou.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím