Interiérový design
... je to, co umíme výborně!
Přesvědčte se sami.
Přečtěte si více

Šatny

Šatny jsou stále oblíbenější prostor moderních domů a vil. Jsou to místnosti, do kterých vstupujeme za účelem oblékání a převlékání. Je zde uložen náš šatník, tedy mělo by zde být dostatečné pohodlí a světlo pro zhodnocení našeho zevnějšku.

Pro vestavěné šatny je důležitý zejména úložný prostor, který řešíme především použitím tyčového systému, klasického lamina a deskového materiálu. Vytvoříme tak systém polic a šuplíků, které přesně podle Vašich požadavků a představ doplňuje praktické využití pro vybraný dřevěný nábytek. Do jednotlivých regálů šatní skříně lze zařadit závěsné programy na kalhoty, košile či kravaty. Využití zde nacházejí i různé drátěné programy. Za zmínku jistě stojí prostorné šatny s posuvnými dveřmi, u nichž posuvné dveře fungují jako vhodná přepážka oddělující šatny a obývací místnosti.

Vestavěné šatní skříně nejsou však jen police, drátěné koše a další vybavení pro šatny. Pokud chcete navodit tu správnou atmosféru, mělý byste vybírat šatny hned podle několika faktorů, jako je určení šatníku, barevné sladění šatní skříně s místností, kvalita materiálu a kování šatny nebo také estetickou stránku, kterou má šatna plnit. S námi si můžete sami zvolit, jaký tvar šatní skříně potřebujete - pro nás je hračkou vytvořit Vám šatnu do podkroví nebo do míst, do nichž se běžné šatní skříně nemůžou vměstnat.

Vnitřní vybavení šatny by mělo odpovídat především vašim potřebám. Nezapomínejte, že i ty se ale po čase mohou změnit, proto by šatna měla být variabilní. Využijte posuvných a otočných věšáků, které vám umožní jednoduchý přístup k věcem. Upravené vysoké komínky s tričky jsou sice úhledné, ale může se stát, že se vám celá kupka zhroutí, když zatoužíte po tričku umístěném v její spodní části. Účelně navržená šatna by tomu měla předejít. Zapomenout byste neměli ani na věšáky pro kravaty, pásky a šátky. Uzavřená šatna by pak měla disponovat kvalitním osvětlením a větráním.

Vyrobíme Vám také šatní skříně s posuvnými dveřmi podle Vašich představ a podle rozměrů pokoje, tak aby skříň přesně pasovala na vybrané místo. Šatní skříně s posuvnými dvěřmi se hodí do místnosti, kde nechceme ubírat prostor otevíráním skříňových dveří a můžeme tak prostor kolem skříně více využít, např. pro noční stolek nebo solitér.

Vestavěné skříně od firmy a2 interiér představují šatny ve velice efektivním ztvárnění. Předsvědčte se sami!

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím