Interiérový design
... je to, co umíme výborně!
Přesvědčte se sami.
Přečtěte si více

 S T O L Y  

  
detail provedení 

 
 

Doodle

Jednoduchost a funkčnost

Doodle je založen na principech jednoduchosti a jemnosti linií nového trendu kancelářských stolů, i pro další využití v home office.

GGA ve spolupráci s designérem Johnem Bennettem představuje novou produktovou řadu "Doodle". Jednoduchý, a přitom funkční produkt s designem, který uspokojuje měnící se potřeby trhu s kancelářským nábytkem.

Design spočívá ve hře s ohýbáním a poloměry; jednoduchá kovová trubice se stala hlavním prvkem Doodlu. Systém vnitřního vyztužení v trubicovité konstrukci jí poskytuje stabilitu bez změny lehkosti a vzhledu linií.

Škála doplňků řady Doodle obsahuje; kovovou clonu, vedení pro kabely, kovovou tabuli, kovovou tabuli na zásuvky a zavěšený držák na počítač. Většina těchto doplňků je připojitelná přímo ke kovové konstrukci bez potřeby strojového připevnění nebo přišroubování.

Konstrukce je vytvořena ze tří prvků: pravé nohy, levé nohy a spojovacího nosníku. Nohy pro samostatné pracoviště jsou dostupné v rozměrech 600 a 800mm, zatímco ty pro sdílené pracoviště a zasedací stoly mají rozměry 1200 a 1600mm. Spojující soustava nosníků je dostupná v délkách 1400, 1600 a 1800mm (rozměry udávají celkovou dosaženou šířku konstrukce).

Hlavní využití Doodlu je jistě v kanceláři, ale vzhledem k povaze a designu této řady nabízí také možnost vývoje a adaptace pro využití zákazníky pohybujícími se v jiných sektorech, například jako stůl v dětském nebo obývacím pokoji.

Barva je důležitou předností, která činí tento produkt ještě více inovativní. Doodle je dostupný v bohatém spektru barev, zajišťující správnou volbu pro širokou škálu prostředí a umístění. Ke standardní škále barev dále GGA nabízí možnost upravení barev a dohotovení produktu.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím