Interiérový design
... je to, co umíme výborně!
Přesvědčte se sami.
Přečtěte si více

Kuchyně na míru

Navigace » Komerční interiéry » Produkty » Kuchyně na míru

Kuchyňské linky vyrábíme na míru, přesně dle přání zákazníka. V případě potřeby dodáme včetně spotřebičů všech dostupných značek. Kuchyňské linky jsou osazeny kvalitním kováním s doživotní zárukou značek Blum, Hettich, nebo Gras.

U většiny firem dostanete na výběr z předem připravené nabídky modelů kuchyně. Mezi nimi pak hledáte ten, který je Vaší představě nejblíže.

U kuchyní od a2 interiéru stačí zvolit základní stylizaci provedení a vše ostatní už záleží na Vás a kreativitě designera, s kterým kuchyni připravujete. Je jedno jak složitý prostor máte k dispozici.

Stejně tak se nemusíte bát projevit své představy a nároky. a2 interiér se umí přizpůsobit nakoukněte do fotogalerie kuchyní.

Kuchyně na míru vyrábíme v jednoduchých, ale také luxusních materiálech pro náročné zákazníky.

Kuchyň také potřebuje kvalitní elektrospotřebiče, které Vám můžeme zajistit za přijatelné ceny buď po vlastním výběru, nebo Vám je doporučí naši specialisté.

Díky dlouhodobé praxi máme mnohočetné zkušenosti s navrhováním kuchyní na míru.

Trh nabízí také řadu plošných materiálů a různých doplňků – jako jsou typy šuplíkových pojezdů, nožek, úchytek, drátěného programu, typy dvířek a jiných praktických a zároveň elegantních materiálů.

Zakládáme si vždy na pečlivé komunikaci se zákazníkem, proto neváhejte a oslovte nás – ať už s žádostí, nebo i problémem. Vaše představy o kuchyni rádi zrealizujeme!

Individuální přístup a nevšední řešení prostoru ve Vaší kuchyni ve spojení s originálním designem námi navržené kuchyňské linky, nejlépe vystihuje charakter našich služeb při dodávce firmou a2 interiér.

OSLOVTE NÁS !!!

PORADÍME VÁM, URČITĚ BUDETE SPOKOJENI !

CENOVÉ KALKULACE PROVÁDÍME NA VYŽÁDÁNÍ !

INSPIRUJTE SE !   

 
 

   

Naši dodavatelé doplňků: podívejte se!

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím