Interiérový design
... je to, co umíme výborně!
Přesvědčte se sami.
Přečtěte si více

Kuchyně ARTENA

 
 

Charakterem kuchyně ARTENA jsou hladká rovná dvířka z lamina, která tvoří LDT desky s 2 mm silnou ABS hranou.

Výrobce materiálu:

SENOSAN

EGGER

KRONOSPAN

THERMOPAL

GLUNZ

DDL Humpolec

V nabídce jsou stovky druhů dekorů v různých barvách či texturách dřevin. To umožňuje přizpůsobit barvu kuchyňské linky téměř každému interiéru.

Elegantnějšího vzhledu docílíme použitím 1 mm silné hliníkové hrany, či 5 mm širokého hliníkového rámečku místo klasické ABS hrany.

Lamino je odolný materiál s minimálními nároky na údržbu kuchyně a s vysokou životností. Je nejpoužívanějším materiálem pro kuchyňská dvířka. Vychází vstříc všem, kdo na kuchyni hodlají vynaložit pouze omezený rozpočet, především však začínajícím párům.

Zákazník ocení příznivou cenu a množství barevných i rozměrových kombinací tohoto provedení.

Foto realizace

Další výhodou kuchyně z lamina je množství dezénů, mezi nimiž jsou i vzory velmi blízké přírodnímu dřevu, omyvatelnost, tvarová a barevná stálost.

Lamino s ABS hranou - toto řešení skýtá nepřeberné množství barevných kombinací hran a LTD desek, což umožňuje přizpůsobit barvu kuchyňské linky téměř každému interiéru.

Kuchyně z lamina maji velmi přijatelnou cenu.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím