Kancelářský nábytek - židle

Kancelářské židle patří mezi standardní vybavení kanceláře.Kancelářské židle jsou určeny k celodennímu sezení.

Vybírejte kancelářské židle a kancelářská křesla pro svou kancelář se zaslouženou pozorností.

Kancelářská židle či kancelářské křeslo má nesporný vliv na zdraví, pracovní pohodu i výkon.

Většina kancelářských židlí je vybavena ergonomicky tvarovaným sedákem a opěradlem, což Vám zpříjeňuje sezení.

Náš sortiment kancelářských židlí a kancelářských křesel obsahuje jak levné kancelářské židle pro každého, tak ergonomické kancelářské židle pro manažery.

Levnější židle doporučujeme, pokud sedíte na židli max 4 hodiny denně. Při sedavém zaměstnání ja dobré mít kvalitnější židle. Pro celodenní sezení jsou vhodné kancelářské židle se synchronní mechanikou.

Kancelářská křesla jsou vhodná pro ředitele, manažery, vedoucí pracovníky. Kancelářské křeslo zaručuje pohodlné sezení. Většina křesel je navržených tak, aby plnili i funkci reprezentativní.  Kancelářská křesla jsou pohodlnější. Levnější kancelářská křesla nejsou přizpůsobena pro zdravé sezení a proto nedoporučujeme pro sedavé zaměstnání.

Konferenční židle jsou především určeny pro přednáškové sály, konferenční či zasedací místnosti. Nejsou výškově nastavitelné. Většinu konferenčních židlí je možné stohovat. Tím vznikají menší požadavky na prostor pro skladování žídlí.

58.jpg59.jpg
60.jpg
61.jpg

 
Košík je prázdný

Ecoform skříně

Ecoform skříně ... Více ...

Novinka - doodle

Novinka - Doodle DOODLE = kancelář jinak! GGA ve spolupráci s designérem Johnem Bennettem představuje novou produktovou řadu "Doodle". Jednoduchý, a přitom funkční produkt s designem, který uspokojuje měnící se potřeby trhu s kancelářský ... Více ...