Interiérový design
... je to, co umíme výborně!
Přesvědčte se sami.
Přečtěte si více

S T O L Y

Navigace » Komerční interiéry » Produkty » Kancelářský  nábytek » Kancelářský nábytek - Stoly

BASIC 

 

Základní tvary stolů        

5 variant podnoží

Ostré rohy stolů

Basic nabízí základní paletu stolů určených pro široké kancelářské použití. Rozměrová variabilita stolů umožňuje vytvořit příjemné pracovní prostředí s ohledem na požadavky ergonometrie. Stolové sestavy je navíc možno rozšířit pomocí přístavných skříní a dalších doplňků. Provedení stolů a použité materiály zaručují vysokou užitnou hodnotu a také dlouhodobou spokojenost uživatelů. Program Basic je dodáván v 5 variantách dle typu podnoží. Všechny varianty podnoží umožňují výškovou rektifikaci pro případ nerovnosti podlahy.

FORM 

 

Široká nabídka tvarů stolů

4 varianty podnoží

Zaoblené rohy stolů

Form je rozsáhlý stolový program. Nabízí možnost výběru z mnoha tvarů stolových desek ergonomicky řešených. Naleznete zde stoly pro práci jak s klasickými, tak i LCD monitory. Tvarové stoly v sobě kombinují jak pracovní, tak i jednací místo pro různé typy jednání. Pomocí stolů FORM tak lze vytvořit kompaktní pracoviště. Stolové sestavy je navíc možno rozšířit pomocí přístavných skříní a dalších doplňků. Stolové desky mají všechny ostré rohy nahrazeny rádiusem. Zaoblené tvary tak vytváří originální design, zároveň hranění s minimem spojů zaručuje dlouhou životnost. Program Form je dodáván ve 4 variantách dle typu podnoží. Všechny varianty podnoží umožňují výškovou rektifikaci pro případ nerovnosti podlahy.

MANAGER 

Velký prostor

Reprezentatitvní vzhled

Unikátní provedení

Stolové desky Manager v kombinaci s podnožemi Sirio vytváří elegantní řešení pro vedoucí pracovníky. Rozměry stolů poskytují dostatek prostoru pro práci. Elegantní tvary bez ostrých rohů s minimálním rádiusem působí navíc reprezentativně a dodají Vaši kanceláři moderní a svěží vzhled. Velmi elegantně zároveň působí kombinace kontrastních materiálů.

GENTLE LINE  

Dokonalý desig

Teamové pracoviště

Novinkou v našem sortimentu jsou stoly Gentle Line. Přímočarý design podtrhuje podnož vytvořená Italskými návrháři. Systém podnoží umožňuje použití, jako samostatný stůl. Ještě více však vyniknou přednosti stolů Gentle Line při vytváření velkoplošných kanceláří – sestav pro práci více pracovníků.

DOODLE

 

 Jednoduchost a funkčnost

 Doodle je založen na principech jednoduchosti a jemnosti linií nového trendu kancelářských stolů, i pro další využití v home office.

 GGA ve spolupráci s designérem Johnem Bennettem představuje novou produktovou řadu "Doodle". Jednoduchý, a přitom funkční produkt s designem, který uspokojuje měnící se potřeby trhu s kancelářským nábytkem.

Stolové komponenty 

 

Kovové komponenty

Clony stolů

Pro doplnění stolových sestav jsou důležité další součásti jako clony, nosiče pro PC, stolové nadstavby. Zde je možno nalézt komponenty pro kovové podnože. Pomocí jednoduchého systému lze vytvářet vlastní sestavy. Záleží jen na Vás…

Zásuvkové kontejnery  

 

Každé pracovní místo obvykle doplňuje zásuvkový kontejner. Většinou slouží jako „výhradní prostor“ pro jednotlivé pracovníky, proto by měl být uzamykatelný. Dle typu pracoviště je možno volit mezi kontejnerem pevným, pojízdným, nebo závěsným. Rovněž zde naleznete řadu doplňků: police, konferenční stoly a mnoho dalšího.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím