S K Ř Í N Ě

Kancelářské skříně přinášejí eleganci do Vašich pracovních prostor. Díky rozmanitosti tvarů, výšek a složení skříní lze snadno zřídit kvalitní a moderní pracoviště.

Každá kancelář musí mít úložné prostory na dokumenty a svrchní oděv. V této sekci máte výběr z pěti typů BASIC, LIGHT FORM, TOP FORM, ECO FORM a STOLOVÉ SKŘÍNĚ.

Naše skříně jsou proto hlavně dobře promyšlené. Kombinují vnitřní police, zásuvky, závěsné tyče a řadu dalších doplňků. Rádi pro vás samozřejmě navrhneme i skříň na míru.

Základní typová řada je navržena našimi architekty tak, aby splňovala požadavky na řešení možných interiérových situací pracovních míst. Vzorník materiálů obsahuje výběr z nejžádanějších typù a barev používaných laminátů DTL. Na povrchovou úpravu hran používáme plastové ABS lepené hrany a kování Blum které patří mezi nejspolehlivější výrobky (certifikovaný partner kvality Blum).

Unikátní řešení rektifikace umožňuje korekci nerovnosti podlahy.
73.jpg 74.jpg

BASIC

LIGHT FORM

TOP FORM

ECO FORM

STOLOVÉ SKŘÍNĚ

75.jpg

76.jpg

77.jpg

 
Košík je prázdný

Ecoform skříně

Ecoform skříně ... Více ...

Novinka - doodle

Novinka - Doodle DOODLE = kancelář jinak! GGA ve spolupráci s designérem Johnem Bennettem představuje novou produktovou řadu "Doodle". Jednoduchý, a přitom funkční produkt s designem, který uspokojuje měnící se potřeby trhu s kancelářský ... Více ...