Interiérový design
... je to, co umíme výborně!
Přesvědčte se sami.
Přečtěte si více

Dětské pokoje

Realizujeme výrobu nábytku na míru do dětských a studentských pokojů. Dodáváme dětský nábytek do škol, mateřských školek, vybavujeme dětské ordinace a další zařízení pro děti. Naši návrháři při projektování dětského pokoje vycházejí z individuálních potřeb a přání, ale také dbají na specifickou koncepci dětského nábytku.

Dětský pokoj roste spolu s dítětem a postupem let prochází častými, někdy i velmi důkladnými proměnami. Proto Vám doporučujeme dětský nábytek vždy co nejlépe přizpůsobit aktuálním požadavkům dětí. Vyvarujete se tak častým chybám v zařizování dětského pokoje.

Menší děti potřebují větší prostor na hraní.

Předškoláci by si již měli postupně zvykat na pracovní místo, kde si především kreslí, ale od první třídy zde již budou dělat první úkoly a učit se. Důležitá je proto také velikost, správná výška a umístění psacího stolu v místnosti, nejlépe blízko denního světla. Studentům přibývá učení a celkově potřebují více úložného prostoru.

Starší děti již často vyžadují vlastní styl, který nejlépe vyhovuje jejich zájmům, sportovním aktivitám apod., neboť u nich dochází k utváření osobnosti. Při návrhu dětského nábytku také rozlišujeme jiné nároky na uspořádání dětského pokoje, který sdílejí sourozenci s větším věkovým rozdílem, a tím i jinými potřebami.

Najdeme pro Vás vhodné řešení dětského nábytku, které zohledňuje prostorové uspořádání, věk dítěte, ergonomii nábytku atd. Přestože je naše výroba zakázková přihlížíme samozřejmě také k Vašemu finančnímu rozpočtu. Při výrobě dětského nábytku pro Vaše ratolesti však vždy dbáme na jeho bezpečné provedení a zdravotní vhodnost materiálů.

Nabídneme Vám velký výběr barev, doporučíme jak sladit barevnost dětského nábytku s ostatními částmi interiéru. Vyrábíme nábytek pro dětské pokoje, v kterých Vaše děti najdou svůj pestrý i bezpečný svět .

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím